O nákupu

 

Jakékoliv dotazy ohledně eshopu, eshopových objednávek nebo konkrétních produktů  v nabídce rádi zodpovíme. Jsme pro vás k dispozici na emailu nebo na telefonu vždy v pracovní dny od 9:00 do 17:00.

+420 608 099 278 • info@bteam.cz

 


 

Možnosti dopravy

Zboží v době doprodeje expedujeme 1–2x týdně, přičemž v den odeslání zásilky vám od nás přijde informativní email. Samotná přeprava poté trvá ve většině případů 1–2 pracovní dny.

 • Kurýrní služba GLS – na zadanou adresu
  Kurýrní služba GLS vám ráno v plánovaný den doručení zašle email s konkrétním časem doručení, kontaktem přímo na kurýra a odkazem na sledování zásilky. V případě potřeby lze telefonicky změnit termín i adresu doručení. Pokud nebudete zastiženi, následují další 2 pokusy doručení.

  Česká republika: 100 Kč / 4€
  Slovensko: 168 Kč / 7€
  EU: 360 Kč / 15€

 

 • Zásilkovna – do výdejního místa 
  Vyberte si z téměř 3000 výdejních míst. Po doručení do vámi zvoleního výdejního místa vás bude Zásilkovna informovat prostřednictvím SMS a emailu. Na vyzvednutí poté máte 7 dní.

  Česká republika: 60 Kč / 3€
  Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko: 100 Kč / 4€

 

 • Osobní vyzvednutí v obchodě PÁR v Praze
  Objednané zboží pro vás připravíme v našem obchodě PÁR v Praze na Starém Městě. Adresa je Skořepka 4, Praha 1 a otevřeno je od pondělí do soboty od 12 do 18 hodin. Jakmile bude zboží připraveno, dáme vám vědět emailem. Na vyzvednutí poté máte 7 dní.

   


   

  Výměna a vrácení zboží

  Nesedí vám velikost obuvi nebo se v ní vůbec necítíte? Může se to stát. Zboží objednané na eshopu bteam.cz je možné do 14 dnů vyměnit nebo vrátit. Lhůta se počítá ode dne převzetí zboží.

  Zboží, které chcete vyměnit nebo vrátit, prosím zašlete doporučeně na následující adresu a přibalte vyplněný formulář. Doporučujeme informovat nás o odeslání zboží emailem a uchovat doklad o zaslání.

  PÁR
  Skořepka 4
  110 00 Praha 1

  DŮLEŽITÉ: Vyměnit nebo vrátit lze jen takové zboží, které lze považovat za nové – tzn. nebylo nošeno, poškozeno ani jinak opotřebováno. V opačném případě máme právo zboží odmítnout. Děkujeme za pochopení.

  Výměnu zboží nebo vrácení peněz provedeme během 14 dnů ode dne, kdy nám bude vaše zboží doručené. Platby realizujeme pouze bezhotovostně a náklady za doručení zboží nevracíme.

  Na zboží zakoupené v kamenném obchodě bez předchzí objednávky na eshopu se možnost vrácení nevztahuje.

  KE STAŽENÍ:
  Formulář pro výměnu zboží
  Formulář pro vrácení zboží

  DOTAZY: V případě jakýchkoliv dotazů ohledně eshopových objednávek jsme vám k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle +420 608 099 278 nebo na emailu info@bteam.cz.

   


   

  Reklamace zboží

  Potřebujete zakoupené zboží reklamovat? Zašlete nám jej doporučeně na následující adresu a přibalte vyplněný reklamační formulář spolu s kopií daňového dokladu. Doporučujeme informovat nás o odeslání zboží emailem a uchovat doklad o zaslání.

  PÁR
  Skořepka 4
  110 00 Praha 1

  DŮLEŽITÉ: Reklamovat lze jen zboží, které je řádně očištěné a je v hygienicky vyhovujícím stavu. V opačném případě máme právo zboží odmítnout. Děkujeme za pochopení.

  Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců a jako záruční list vám u našeho zboží slouží daňový doklad. Reklamace se nevztahují na závady způsobené běžným opotřebením nebo nesprávným užíváním, doporučujeme tedy přečíst si přibalený návod k používání a ošetřování obuvi BOTAS 66. Zároveň upozorňujeme, že reklamaci lze uplatnit pouze neprodleně po vzniku vady. Reklamovanou obuv ve většině případů zasíláme k posouzení a případně k opravě přímo výrobci, jímž je Botas a.s. Maximální lhůta pro vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní, ale většinou se dočkáte dříve. O vyřízení reklamace vás budeme informovat emailem. Případné platby při uznané reklamaci realizujeme pouze bezhotovostně a náklady za doručení zboží nevracíme.

  KE STAŽENÍ:
  Reklamační formulář

  DOTAZY: V případě jakýchkoliv dotazů ohledně eshopových objednávek a reklamací jsme vám k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle +420 608 099 278 nebo na emailu info@bteam.cz.