O nákupu

 

Jakékoliv dotazy ohledně eshopu, eshopových objednávek nebo konkrétních produktů  v nabídce rádi zodpovíme. Jsme pro vás k dispozici na emailu nebo na telefonu vždy v pracovní dny od 9:00 do 17:00.

+420 608 640 661 • eshop@bteam.cz

 


 

Možnosti dopravy

Zboží zpravidla expedujeme během 1–2 pracovních dnů od potvrzení objednávky, přičemž v den odeslání zásilky vám od nás přijde informativní email. Samotná přeprava poté trvá ve většině případů 1–2 pracovní dny.

 • Kurýrní služba GLS – na zadanou adresu
  Kurýrní služba GLS vám ráno v plánovaný den doručení zašle email s konkrétním časem doručení, kontaktem přímo na kurýra a odkazem na sledování zásilky. V případě potřeby lze telefonicky změnit termín i adresu doručení. Pokud nebudete zastiženi, následují další 2 pokusy doručení.Česká republika: 100 Kč / 4€
  Slovensko: 168 Kč / 7€
  EU: 360 Kč / 15€

 

 • Zásilkovna – do výdejního místa 
  Vyberte si z téměř 3000 výdejních míst. Po doručení do vámi zvoleního výdejního místa vás bude Zásilkovna informovat prostřednictvím SMS a emailu. Na vyzvednutí poté máte 7 dní.Česká republika: 60 Kč / 3€
  Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko: 100 Kč / 4€

 


 

Výměna a vrácení zboží

Nesedí vám velikost obuvi nebo se v ní vůbec necítíte? Může se to stát. Zboží objednané na eshopu bteam.cz je možné do 14 dnů vyměnit nebo vrátit. Lhůta se počítá ode dne převzetí zboží.

Zboží, které chcete vyměnit nebo vrátit, prosím zašlete doporučeně na následující adresu a přibalte vyplněný formulář. Doporučujeme informovat nás o odeslání zboží emailem a uchovat doklad o zaslání.

BOD BOD BOD s.r.o.
Skořepka 4
110 00 Praha 1

DŮLEŽITÉ: Vyměnit nebo vrátit lze jen takové zboží, které lze považovat za nové – tzn. nebylo nošeno, poškozeno ani jinak opotřebováno. V opačném případě máme právo zboží odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Výměnu zboží nebo vrácení peněz provedeme během 14 dnů ode dne, kdy nám bude vaše zboží doručené. Platby realizujeme pouze bezhotovostně a náklady za doručení zboží nevracíme.

Na zboží zakoupené v kamenném obchodě bez předchzí objednávky na eshopu se možnost vrácení nevztahuje.

KE STAŽENÍ:
Formulář pro výměnu zboží
Formulář pro vrácení zboží

DOTAZY: V případě jakýchkoliv dotazů ohledně eshopových objednávek jsme vám k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle +420 608 640 661 nebo na emailu eshop@bteam.cz.

 


 

Reklamace zboží

Potřebujete zakoupené zboží reklamovat? Zašlete nám jej doporučeně na následující adresu a přibalte vyplněný reklamační formulář spolu s kopií daňového dokladu. Doporučujeme informovat nás o odeslání zboží emailem a uchovat doklad o zaslání.

BOD BOD BOD s.r.o.
Skořepka 4
110 00 Praha 1

DŮLEŽITÉ: Reklamovat lze jen zboží, které je řádně očištěné a je v hygienicky vyhovujícím stavu. V opačném případě máme právo zboží odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců a jako záruční list vám u našeho zboží slouží daňový doklad. Reklamace se nevztahují na závady způsobené běžným opotřebením nebo nesprávným užíváním, doporučujeme tedy přečíst si přibalený návod k používání a ošetřování obuvi BOTAS 66. Zároveň upozorňujeme, že reklamaci lze uplatnit pouze neprodleně po vzniku vady. Reklamovanou obuv ve většině případů zasíláme k posouzení a případně k opravě přímo výrobci, jímž je Botas a.s. Maximální lhůta pro vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní, ale většinou se dočkáte dříve. O vyřízení reklamace vás budeme informovat emailem. Případné platby při uznané reklamaci realizujeme pouze bezhotovostně a náklady za doručení zboží nevracíme.

KE STAŽENÍ:
Reklamační formulář

DOTAZY: V případě jakýchkoliv dotazů ohledně eshopových objednávek a reklamací jsme vám k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle +420 608 640 661 nebo na emailu eshop@bteam.cz.