Nová jarní kolekce 2018

Letošní zima byla pěkně dlouhá. A právě proto jsme se jarního průvanu v botníku tentokrát nemohli dočkat. A už jsou tady! Představujeme vám nejnovější botasky, první vlaštovky jara – v nové kolekci přiletělo hned 12 nových modelů Classic, 4 nové Urbany a 1 nový model z tvarové řady Run.

Na co se můžete těšit? V obchodech BOTAS 66 na vás čekají velké návraty i exkluzivní limitované edice. V regálech nám přistály další multibarevné kombinace i něžné odstíny. Svoje boty do páru si tady najdou milovníci jednoduchosti a přímočarosti, ale zkrátka nepřijdou ani komplikované povahy nebo snílci s hlavou v oblacích. S novou kolekcí si každý může jít svou cestou.

Zemité barvy

Že zemité odstíny vládnou roku 2018, už je jisté. V jarní kolekci BOTAS 66 to dokazuje hned několik modelů: Všem, kdo stojí pevně nohama na zemi, je určený Mother Earth z tvarové řady Urban, který barevností připomíná glóbus ze zeměpisných kabinetů. Greenhorn zase odkazuje k maskáčovému army stylu a jsme si jisti, že jednou bude evergreenem.

Bearfoot sází na medvědí hnědou a je “chlupatějším” nástupcem oblíbených modelů Bambi a Diamond Dog. A nakonec je tu zrzavý Rusty Walker, který směle přináší kus lesa do městského prostředí. Byl vyrobený v limitované edici 300 párů a koupíte ho pouze u nás.

Klasické návraty

Do výroby se pro velký úspěch opět vrací model Representant z tvarové řady Classic. Representant byl poprvé představen v roce 2009 jako speciální model k výročí 60 let od založení n. p. Botana a letos se vrací s jemným refreshem barev.

Podobně i model Old Movie zažil svou premiéru již před několika lety a vyprodal několik sálů. V tomto roce opět přichází na prkna našich regálů. Dobrý film zkrátka žádné barvy nepotřebuje.

A Classic do třetice. Černý model se žlutými prvky Gentleman Junior byl v roce 2009 součástí úplně první kolekce BOTAS 66. Do výroby se vrací po 9 letech v nezměněné podobě, aby dodal šťávu a kuráž všem aspirujícím gentlemanům se smyslem pro humor.

Hold minulosti

Kdo si oblíbil celokožené modely z tvarové řady Run s názvy Arcade Master a Smoke Signal, pro které jsou charakteristické reflexní oranžové detaily, může letos svoji sbírku doplnit. Nový model Sweeper s předchozími dvěma dotváří jedinečnou kolekci, jenž vzdává hold historické textilní běžecké řadě Botas Marathon z 80. let. Sweeper je vyrobený v limitované edici 300 párů a je k mání pouze u nás.

Oblíbený trik

Nový model Ollie  z řady Urban, pojmenovaný podle oblíbeného skateboardového triku, je podobně jako SM Skate Pro konstrukčně vyvinutý tak, aby co nejvíce vyhovoval skateboardistům – má zpevněnou špičku a polstrovaný jazyk. Neméně pohodlný je však i na běžné nošení.

Všechny modely z nové jarní kolekce 2018 koupíte v obchodech BOTAS 66 Stores v Praze nebo na eshopu botas66.com.

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave