BOTAS66.COM JE TEĎ BTEAM.CZ

Od 1. listopadu 2019 přestává náš web a eshop, oba obchody v Praze a brzy i všechny sociální sítě používat název BOTAS 66. Nyní jsme B TEAM.

Nejedná se o budování nové značky s nějakou dlouhodobou vizí, ale o přechodný název pro konečný doprodej obuvi značky BOTAS 66. Máme sice na skladě zatím stále relativně velké množství párů, název značky v titulu obchodů jsme však nuceni opustit.

I když jsme byli původně rozhodnuti pro přechodný název SABOT (66, popřípadě 99), který zároveň získal ve facebookovém hlasování největší podporu, nakonec naše volba padla na B TEAM. Tento název podle nás s trochou nadsázky nejlépe vystihuje, jak se nyní cítíme. Dá se s ním dobře pracovat do budoucna a volně odkazuje na dosavadní pojmenování. Podoba však zároveň není příliš velká, aby mohl nastat nějaký konflikt. Zároveň v sobě nenese příchuť hořkosti či negativní energie. Naše nově nabyté “béčkařství” však v žádném případě nebereme jako prohru! Ostatně znalci potvrdí, že ty největší hudební poklady se vždy nachází na B stranách hudebních nosičů.

Od teď nás tedy nově najdete na webu www.bteam.cz. Kamenné obchody naštěstí zůstávají na svých místech, a to jak na Žižkově, tak na Starém Městě. O stavu zásob během konečného doprodeje obuvi BOTAS 66 budeme průběžně informovat na sociálních sítích.

B TEAM